Jak wyrobić legitymację / kartę on-line ?
Zapraszamy na stronę https://get.isic.pl

W pierwszym kroku potwierdź zapoznanie się z regulaminami, bez nich nie możemy patrzeć na Twoje dane ;) serio takie przepisy.

W drugim korku poprosimy Cię o szczegółowe informacje o Tobie, jeśli jesteś obcokrajowcem to tutaj warto zaznaczyć to pole ponieważ dzięki nie mu masz dostęp do ubezpieczenia kosztów leczenia w Polsce
W trzecim kroku zapytamy kim jesteś, dzięki Twoje odpowiedzi będziemy mogli wybrać legitymację lub kartę dedykowaną dla Ciebie.
Jeśli jesteś uczniem, studentem, bądź nauczycielem i nie masz numeru legitymacji wpisz zaświadczenie.
Pamiętaj o dołączeniu dwóch stron legitymacji lub skanu zaświadczenia. Tak możesz zrobić zdjęcie komórką.

W czwartym kroku poprosimy Cię o zdjęcie legitymacyjne. Warto aby zdjęcie pokazywało waszą twarz bez dodatków typu kapelusz, opaska ciemne okulary. Jeśli nie masz zdjęcia zrób selfie. Jest ok, naprawdę.
Tutaj taka mała uwaga po kadrowaniu zostaje u nas zarówno zdjęcie wykadrowane, jaki oryginał.

W piątym kroku zaproponujemy Ci legitymacje i karty. Zwróć uwagę na datę ważności.
Do legitymacji, kart są również przypisane ubezpieczenia, a do nich dodatki do ubezpieczeń. 
Nie możesz się zdecydować na ubezpieczenie? Możesz zawsze je dokupić później (doubezpieczenie). Pamiętaj tylko, ze ubezpieczenie jest ważne tak długo jak Twoja legitymacja. 

Jeśli już wybrałeś określ jak Ci dostarczyć legitymację. Karta plastikowa zawiera kartę wirtualną. Do wirtualnej karty możesz potem zamówić przesyłkę karty plastikowej.

Teraz przejrzyj swoje zamówienie, jeśli wszystko się zgadza klikaj zamów. Na Twój adres mailowy przyjdzie prośba o potwierdzanie zamówienia z linkiem do płatności. W ten sposób weryfikujemy adres email.
Sprawdź skrzynkę oferty, spam jeśli nie dostaniesz tej informacji w ciągu 10 minut 
27 z 125 uznało to za pomocne.